Masz pytanie?

Sala kominkowa

Trudno dziś wyobrazić sobie pejzaż polskiej historii, polskiej kultury i tradycji bez pięknych, pełnych szlachetności dworów. I tak samo trudno wyobrazić sobie dwór bez sali kominkowej, ogrzewającej wnętrza, stanowiącej centrum domowego ogniska. Dlatego i w naszym dworze nie mogło jej zabraknąć.

 

Serdecznie zapraszamy na spędzenie kilku chwil przy naszym kominku. Zapraszamy zarówno gości, którzy właśnie tu w Zygmuntach (powiat Łaskarzew) szukają miejsca na wypoczynek, jak i tych, którzy w tej wyjątkowej sali chcieliby zorganizować niezapomniane przyjęcie. Nasza sala kominkowa w zależności od potrzeb naszych klientów aranżowana jest na różne spotkania. Raz staje się miejscem spotkań biznesowych, innym razem to piękna, pełna uroku sala.  Za każdym razem zachwyca swym wyglądem, niebanalną aranżacją i niepowtarzalnym klimatem. Chcemy podczas organizowanych w naszych wnętrzach spotkań, zachować dworski charakter, w którym królują jasne, przestronne przestrzenie. Aby nasi Goście zawsze byli zadowoleni, słuchamy każdej ich sugestii a także wskazówek portalu turystycznego meteor-turystyka.pl.

 

Oferując Państwu chwile spędzone w Sali Kominkowej, proponujemy również aranżacje dostosowane do indywidualnych wymagań. Gdy tego życzą sobie nasi goście, tworzymy nowy układ stołów czy wypełniamy przestrzeń tematycznymi dekoracjami. Dbamy o każdy szczegół. Dzięki temu jest tu tak wyjątkowo.

 

Zapraszamy.