Masz pytanie?

Sala kominkowa

Trudno dziś wyobrazić sobie pejzaż polskiej historii, polskiej kultury i tradycji bez pięknych, pełnych szlachetności dworów. I tak samo trudno wyobrazić sobie dwór bez sali kominkowej, ogrzewającej wnętrza, stanowiącej centrum domowego ogniska. Dlatego i w naszym dworze nie mogło jej zabraknąć.

 

Serdecznie zapraszamy na spędzenie kilku chwil przy naszym kominku. Zapraszamy zarówno gości, którzy właśnie tu w Zygmuntach (powiat Łaskarzew) szukają miejsca na wypoczynek, jak i tych, którzy w tej wyjątkowej sali chcieliby zorganizować niezapomniane przyjęcie. Nasza sala kominkowa w zależności od potrzeb naszych klientów aranżowana jest na różne spotkania. Raz staje się miejscem spotkań biznesowych, innym razem to piękna, pełna uroku sala weselna.  Za każdym razem zachwyca swym wyglądem, niebanalną aranżacją i niepowtarzalnym klimatem. Chcemy podczas organizowanych w naszych wnętrzach spotkań, zachować dworski charakter, w którym królują jasne, przestronne przestrzenie. Aby nasi Goście zawsze byli zadowoleni, słuchamy każdej ich sugestii a także wskazówek portalu turystycznego meteor-turystyka.pl.

Sala weselna

Jako sala weselna czy też konferencyjna, przystosowana jest na przyjęcie 60 gości. Taka liczba jest optymalna, biorąc pod uwagę fakt, że spotkania typu konferencje czy wesela wymagają zawsze dodatkowej oprawy, w tym sprzętu audio-video. I taki sprzęt znajduje się na naszym wyposażeniu.

Oferując Państwu chwile spędzone w Sali Kominkowej, proponujemy również aranżacje dostosowane do indywidualnych wymagań. Gdy tego życzą sobie nasi goście, tworzymy nowy układ stołów czy wypełniamy przestrzeń tematycznymi dekoracjami. Dbamy o każdy szczegół. Dzięki temu jest tu tak wyjątkowo.

Zapraszamy.