Masz pytanie?

Pokoje gościnne

Hotel, noclegi, pokoje gościnne w dobrej cenie!

 

Zapraszamy do naszych pokoi na wyjątkowe noclegi, których nie zakłóca szum pędzących samochodów czy wielkomiejski gwar. Jest tu cicho, spokojnie i niezwykle klimatycznie. Każdy z naszych pokoi ma swój niepowtarzalny urok, ma swoją tematykę. Jest coś dla miłośników whiskey, kwiatów, motorów czy win. Jest też pokój charakterem nawiązujący do czasów PRL-u i jeden, który po prostu nazwaliśmy standardowym. Ich aranżację dopełniają ciekawie i tematycznie dobrane elementy dekoracyjne, które nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru.

Wszystkie te pokoje, choć tak różne, mają jeden wspólny pierwiastek. Królują w nich drewniane meble tak charakterystyczne dla stylu dworkowego. To one sprawiają, że nasz dworek to nie zwykły hotel, ale przestrzeń klimatyczna, pełna nieprzeciętnej estetyki. Jeśli więc marzą się Państwu wyjątkowe noclegi pod Warszawą, serdecznie zapraszamy do naszego dworku. Właśnie tu, w gminie Garwolin (zobacz), powiat Łaskarzew zaaranżowaliśmy wspaniałą dworską przestrzeń z przepięknymi miejscami noclegowymi.

Nasze pokoje są dwuosobowe z możliwością powiększenia do czterech osób. Każdy posiada własną łazienkę i każdy wyposażony jest w zestaw powitalny obejmujący czajnik + naczynia. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu nasi goście czują się jeszcze bardziej komfortowo. Poza tym dbamy o najwyższy standard czystości.

Kultywując najlepsze dworkowe tradycje, by było przytulnie, by nasze wnętrza tchnęły wspomnieniem wspaniałych polskich dworów, ich klimatem.

Ceny pobytu w naszym dworze zaczynają się od 50zł za dobę od osoby.
*cena zależy od długości i terminu pobytu.